Img

فروش و بازاریابی بیشتر و بهتر

یکی از مزایای اصلی این سیستم ، ثبت درخواست های خرید توسط خود مشتری یا بازاریاب می باشد . برای این منظور کافی نرم افزار را بر روی گوشی هوشمند نصب گردد .

بازاریاب ها و مشتریان شما با داشتن این نرم افزار بر روی گوشی های هوشمند خود می توانند درخواست های خرید را بصورت مستقیم برای شما بفرستند . اساسا یکی از نکات بسیار مهم در افزایش خرید مشتری و افزایش فروش کالا ، آسانی در انجام معاملات می باشد که گواه این مطلب فروشگاه های زنجیره ای و مراکز خرید می باشد. این نحوه فروش به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید با حذف دلالی های غیر مفید کالا را مستقیما و بدون واسطه با قیمت ارزان تر و خدمات بهتر در اختیار کاربر نهایی قرار دهید و خود نیز از سود عرضه خرده فروشی بهرهمند گردید .

پشتیبانی از سفارش گیری سرد ، گرم و ثبت سفارش توسط مشتری

سیستم فن فا با در نظر گرفتن نیازهای واقعی شرکت های تولیدی و پخش از تمامی انواع فروش پشتیبانی می کند . بطور کلی سه نوع سفارش جهت فروش کالا وجود دارد . سفارش گرم ، سفارش سرد و سفارش مستقیم مشتری . سفارشات سرد و سفارشات گرم توسط بازاریاب و سفارش مستقیم توسط مشتری ثبت میگردند .
Img

پرداخت وجه آسان

به کمک سیستم فن فا مشتریان شرکت می توانند وجه خود را مستقیما به حساب شما واریز نمایند . واریز وجه مستقیم به دو صورت انجام می شود .

از طریق سامانه USSD

پس از ثبت سفارش توسط مشتری در پایان از مشتری سوال می شود که می خواهد تمام یا قسمتی از وجه را پرداخت کند . اگر جواب مشتری مثبت باشد نرم افزار شروع به اجرای کد USSD کرده و مشتری می تواند با داشتن شماره کارت و رمز دوم و بدون هیچ سخت افزار اضافی وجه را از طریق گوشی خود پرداخت نماید .

از طریق همراه POS

در هنگام سفارش گیری یا تحویل کالا توسط بازاریاب ، بازاریاب می تواند با نصب یک دستگاه POS بسیار کوچک و با درج مبلغ از مشتری بخواهد کارت خود را کشیده و رمز خود را وارد نماید که پس از انجام موفقت آمیز تراکنش ، وجه مستقیما به حساب شرکت واریز خواهد شد.
Img

سهولت و کنترل بیشتر در فروش

با داشتن فن فا شما می توانید درخواست های خرید مشتریان را بصورت لحظه ای کنترل کنید و همچنین بازاریاب های شما توسط سیستم GPS گوشی کنترل خواهند شد .

با در اختیار داشتن فن فا می توانید زمان های پرفروش یا افت فروش کالا و همچنین عوامل آنرا بسرعت شناسایی کنید و همچنین از انجام وظایف بازاریاب ها اطمینان حاصل نمائید . مثلا اینکه آیا سفارش در محل مشتری ثبت شده است یا خیر و یا اینکه با توجه به تعداد سفارش کالا توسط مشتری ماشین های حمل با چه اندازه ای برای کدام مسیر مناسب است .
Img

قیمت مناسب سیستم

یکی از نکات جالب توجه این سیستم این است که با وجود ارائه امکانات گسترده و سرویس دهی بالا ، قیمت آن مناسب می باشد و شرکت ها بر اساس نیاز خود می توانند از سرویس های فن فا استفاده کنند .

اساسا فن فا یک سیستم اجاره ای می باشد و با اشتراک منابع می تواند قیمت را برای مشتریان خود تا یک پنجم پائین بیاورد . برای استفاده از این سیستم شما فقط نیاز به یک خط اینترنت بسیار معمولی و یک دستگاه کامپیوتر با حداقل امکانات هستید .
Img

کاهش هزینه ها

اگر شما یک شرکت بزرگ تولیدی یا پخش و یا حتی شرکتی با کسب و کار کوچکتری هستید حتما تا بحال با مشکلات سیستم انبارداری و فروش گریبان گیر بوده اید .

بعنوان مثال کالایی که برای فروش از انبار خارج می گردد یا حتما باید در محل مشتری تحویل گردد و یا مجددا به انبار برگردانده شود . ناگفته پیداست که شرکت متحمل چه هزینه هایی خواهد شد . بعلاوه اگر کسب و کار شما در اندازه ای توسعه پیدا نکرده باشد که پخش محصولات را شرکتی جداگانه بر عهده بگیرد مشکلات و هزینه ها دوچندان خواهد شد . نکته اساسی در این سیستم این است که چون خود مشتری یا بازاریاب سفارش را ثبت کرده و تاریخ تحویل را نیز معین کرده پس تمامی مشکلات مطرح شده در بالا حل خواهد شد . بنابراین ما قبل از هر اقدامی می دانیم چه کالایی و با چه تعداد و در چه زمانی باید بدست کدام مشتری برسد و دانستن این اطلاعات یعنی کاهش هزینه ها .