برنامه موبایل بازاریاب

Img

این برنامه در گوشی هوشمند بازاریاب قابل اجراست . در این برنامه بازاریاب می تواند عملیات صدور پیش فاکتور را برای تمام مشتریانی که وی مجاز به انجام معامله با آنها می باشد و توسط برنامه مدیریت مرکزی تعریف شده است را انجام دهد . پس آنکه بازاریاب مشتری مورد نظر را انتخاب کرد لیست کالاها و قیمت های مربوط به آن مشتری برای وی نمایش داده می شود و بازاریاب می تواند برای مشتری مورد نظر سفارش را از طریق پیام کوتاه و یا اینترنت ثبت کند .

در ادامه بطور بسیار خلاصه به بررسی مهترین صفحات می پردازیم . برای دریافت کامل مستندات از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید .

اطلاعات بیشتر ...Img

کاربر از طریق این صفحه می تواند با وارد کردن تمام و یا قسمتی از نام شرکت به آن دسترسی پیدا کند و یا اگر نام را خالی بگذارد سیستم تمامی نام های موجود را نمایش خواهد داد . برای ادامه کاربر کافی است علامت آبی رنگ جستجو را کلیک کند و برای بازگشت نیز از علامت قرمز برگشت می توان بهره جست . همانطور که در شکل روبرو ملاحظه می کنید پس از اتمام جستجو کاربر می تواند از بین لیست شرکت های موجود ، شرکت مورد نظر را انتخاب نماید که پس از انتخاب بلافاصله در لیست شرکت های کاربر افزوده می شود و نام آن در این صفحه غیر فعال میگردد .

اگر شرکت مورد نظر ، شما را بعنوان کاربر بازاریاب VIP معرفی کرده باشد پس ورود شما این صفحه را مشاهده خواهید کرد . کاربر بازاریاب می تواند لیست تمام کاربرانی که مجاز است را مشاهده کند و برای آنها سفارش کالا انجام دهد . قیمت هر کالا ممکن است که برای مشتریان مختلف با توجه به شرایط خرید و جغرافیایی فرق کند که سیستم بطور اتوماتیک این تغییرات را لحاظ خواهد کرد . شما می توانید تمامی سفارشات خود را براحتی از طریق پیام کوتاه یا اینترنت ثبت کنید .

Img