سیستم مدیریت مرکزی

Img

سیستم مدیریت مرکزی در واقع قلب سیستم است که توسط شرکت کنترل و مدیریت می شود . در واقع آنچه مشتریان بر روی گوشی های هوشمند خود ملاحظه می کنند ، اطلاعاتی است که شرکت در سیستم مدیریت مرکزی وارد می کند . از این رو توجه به این قسمت بسیار ضروری می باشد . شرکت می تواند بر حسب نیاز خود مشتری سفارش دهد . مشتریان شرکت که می توانند بر روی گوشی های هوشمند خود سفارش دهند بر دو نوع کاربران بازاریاب و یا کاربران عادی می باشند . اساسا هر دو نوع کاربر از یک نرم افزار استفاده خواهند کرد با این تفاوت که کاربر بازاریاب می تواند برای مشتریان دیگری که در سیستم تعریف شده اند درخواست سفارش دهد ، یا اطلاعات فردی آنها را مشاهده کند در حالی که کاربر عادی فقط می توانند برای خود سفارش دهند و اطلاعات خود را نیز مشاهده کنند .

این سیستم تحت وب می باشد و خود از دو قسمت مدیریت مرکزی و مرکز فروش تشکیل شده است . در بخش مدیریت مرکزی کاربران ( این نوع کاربران ، کاربر سیستم مدیریت مرکزی هستند نه کاربر گوشی هوشمند ) می توانند وارد حساب کاربری خود شده و با توجه به حق دسترسی عملیاتی از قبیل تعریف مراکز فروش و تعیین سهمیه هر مرکز، تعریف کالا و قیمت گذاری هر کالا بر اساس مرکز فروش ، مشتری و ... را انجام دهند .در بخش مرکز فروش نیز عملیاتی از قبیل تعریف مشتریان و بازاریاب ، صدور فاکتور فروش ، بررسی رزو محصولات ، ارسال محموله ، حسابرسی فروش و ... انجام می شود .در واقع یکی از امکانات بسیار مهم نرم افزار مدیریت مرکزی امکان دسته بندی مشتریان بر اساس نوع خرید و مکان جغرافیایی آنها می باشد . وجود این بستر باعث خواهد شد تا شرکت بتواند برای مشتریان مختلف قیمت های مختلفی را صادر کند . بعنوان مثال مشتری که بصورت عمده خرید می کند یا هزینه ارسال محموله ی کمتری برای وی هزینه می شود طبیعتا باید قیمت مناسب تری را نیز داشته باشد .

تحت وب بودن نرم افزار این امکان را به ما می دهد تا کاربر سیستم بتواند براحتی از هر دستگاهی به اینترنت وصل شده و به مدیریت بخش مربوطه بپردازد . یکی از نکات قابل توجه در این سیستم انجام تراکنش ها با حداقل پهنای باند می باشد . بعبارت دیگر شما قادر خواهید بود تا با یک خط اینترنت معمولی بتوانید تمامی عملیات را براحتی انجام دهید . وجود فن آوری Ajax موجود در این سیستم شما را قادر می سازد تا با کمترین سرعت های اتصال هم تمامی کاربران خود را مدیریت نمائید .